Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
97 hodnocení
5
96x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LD
Lucie Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.6.2025
ŠS
Šárka Slováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2025
Objednala jsem dvě mini kytičky pro p.učitelky do Mš s vpichovatkem Nejlepší učitelka moc hezky dřevěný.
Radost jsme udělali p.učitelkam a to je krásné.Jinak nemám co víc dodat je to opravdu moc krásné, můžu jen doporučit ❤️🙂
MP
Marie Paštinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2025
Maximálně spokojená, určitě ještě objednat další.
ML
Monika Lysoňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.6.2025
Skvělá komunikace, vstřícnost, krásná kytice.
KH
Kristýna Havlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.6.2025
Nádhera.
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2025
Nádherné ❤️
BČ
Barbora Čermáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2025
JP
Jarmila Planetová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2025
Velká spokojenost. Alespoň bude syn originální. Vřele doporučuji 👌
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2025
Naprostá nádhera. Kytice je úžasná.
NM
Nikola Mižárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
Naprostá spokojenost.
Kytici mi upravili na přání, doladili jsme veškeré detaily a dodání extra rychlé.
Doporučuji
ML
Magdaléna Lehovcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2025
Kytice byla jako dárek pro paní profesorku, tak snad udělala radost. Jinak byla nádherná a doručení bleskové. Děkuji
KB
Kristýna Brodníčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2025
Naprostá nádhera.
TG
Tereza Gomolová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2025
DH
Dominika Herdová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.5.2025
Kytka je nádherná a ochota paní poradit co a jak na jedničku☺️❤️
T
Tereza S.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.5.2025
Kytice jsou nádherné. Dorazili v pořádku a dodání bylo rychlé.
LN
Libuše Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2025
Jsem spokojena. Kytice je krásná. Jen papír kolem je na jedné straně pomačkaný. Zřejmě z přepravy 😔
TP
Tereza Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2025
Rychlé dodání, krásně zabalené
